Reklama

10 nejvýživnějších a nejzdravějších semen - Konopná semena

Stále více lidí objevuje nutriční výhody semen konopí a konopného oleje.

Konopí obsahuje:
Všech 20 aminokyselin, včetně 9 esenciálních aminokyselin, které naše tělo nemůže produkovat. Má vysoké procento jednoduchých proteinů, které posilují imunitu a odstraňují toxiny. Konzumace konopných semen v jakékoliv formě by mohla pomoci, pokud se lidé špatně hojí nebo mají imunodeficiencí onemocnění. Tento závěr je podpořen skutečností, že semena konopí se používají k léčbě nutriční nedostatků přiv tuberkulóze a poruchách vstřebávání živin.
Nejlepší způsob, jak zajistit tělu dostatek aminokyselin k vytvoření protilátek, je jíst potraviny s vysokým obsahem globulinových bílkovin. Vzhledem k tomu, že konopný protein obsahuje z 65% globulinu edistinu, a také množství albuminu, obsah proteinů, který je v konopí k dispozici, je ve formě velmi podobné té, která se nachází v krevní plazmě. Konzumace konopných semínek dodává tělu všechny esenciální aminokyseliny potřebné k udržení zdraví, a poskytuje potřebné druhy a množství aminokyselin, které tělo potřebuje, aby si vytvořilo lidský albumin a sérové globuliny včetně imunitní systém posilujícího gamma globulinu.

Konopná semana jsou vynikajícím vegetariánským zdrojem lehce stravitelných bílkovin.

?Jsou největším botanickým zdrojem esenciálních mastných kyselin.  Mají více esenciálních mastných kyselina než len nebo jiné druhy ořechů či olejů.  Obsahují perfektní poměr 3:1 Omega-6 kyseliny linolové a Omega-3 kyseliny linolenové pro kardiovaskulární zdraví a celkové posílení imunitního systému.

Konopná semenana jsou nejbohatší známý zdroj polynenasycených esenciálních mastných kyselin.

Reklama

Bohatý zdroj fytonutrientů, ochranných látek rostlin proti onemocnění, které  zároveň chrání vaši imunitu, krevního oběh, tkáně, buňky, orgány, kůži a mitochondrie.

Podle pěstitelů technického konopí toto konopí pěstované na potraviny, paliva a přírodních vlákna neobsahuje prakticky žádné THC (méně než 0,3%).

Ve skutečnosti, když  je konopí zpracováno na olej z konopných semen, dále se snižuje nepatrné množství THC v konopí.

A přesto je tu stále stigma kvůli přetrvávající pověře, že konopí a marihuana jsou jedno a to samé.

Zdroj: Prevent Disease

Reklama

Komentáře

Ivka75 (Čt, 27. 6. 2013 - 22:06)
Ahoj pošlu mile ráda všem Ebook o vitamínech a minerálech, které potřebujeme pravidelně dodávat našemu tělu. Pište. Těšim se na reakce. Ivana
Konopí válí (Pá, 28. 6. 2013 - 11:06)
konopné semínko podporuje sliznice, růst, niacin nám zase snižuje cholesterol, zlepšuje prokrvení.. http://semena-marihuany.cz/cs/article/103-konopne-seminko-ma-mnoho-podob
Maria Iliana Mendez (St, 8. 7. 2015 - 20:07)
Dobrý den, jsem Maria Iliana Mendez jsem byl trpí rakovinou štítné žlázy, která byla potvrzena jako stupeň čtyři, doktor mi řekl, že tam byl malý jsem mohl udělat, protože jsem byl nereaguje na léčbu, ale můj přítel přišel do mé záchraně objednáním tohoto konopí Olej z Dr. Roland, který řekl, byl pomáhá trochu boj o pacienty proti rakovině různých typů, takže jsme se rozhodli dát mu šanci, tak daleko jsem zlepšil dokonale velmi dobře a v současné době můžu chodit po domě úplně sám, to je Nejlepší zprávou musím se s vámi podělit. Pokud opravdu chcete být vyléčen z rakoviny poté kontaktujte Dr. Roland co nejdříve prostřednictvím e-mailu níže. Cítil jsem, že je to nutné, i nechat ostatní, kteří trpí tímto onemocněním akutní, že jakmile máte dobrou Cannibas olej, je to opravdu může dát jeden zvukový druhou šanci na život. pokud se stalo, že se v případě potřeby této Cannibas oleje můžete obrátit na nadaci, která mi dodaného Cannibas olej.
E-mail: [email protected]
webové stránky: www.rolandsmithmedical.wix.com/medicals
Velký výběr (St, 8. 7. 2015 - 20:07)
konopných produktů (provazy, oprátky) najdete na www.romak.cz
Reklama