BonFood - KVALITA BEZ KOMPROMISU

Pravděpodobně každý má za sebou smutnou zkušenost, kdy si zakoupil zmražené filé z mořských ryb a doma namísto zdravého a chutného pokrmu zbyla na talíři jakási ?vysušená placička?, nevábného vzhledu.

 

Na vině je přidaná voda uvnitř filé, které během výroby prošlo několikanásobným rozmrazením  a  opětovným  zmrazováním. Ryby mají  tu vlastnost, že při rozmražení ztrácí vodu a ta se často při jejich dalším zpracování dodává zpět nástřikem společně s polyfosfáty, které ji  „zavážou“ v rybím mase.

Bohužel i chlazené ryby, vzhledem k vzdálenosti jejich výlovu, jsou několik dní, mnohdy i týdnů staré a nepřipadají tak jako čerstvé v úvahu.

Existuje jediný způsob, jak zpracovat rybí filé způsobem, který by zajistil  aspekty čerstvého zboží a to jak chuťově, tak i z hlediska nutričních hodnot. Kvalitní filé musí být bezprostředně po vylovení, na lodi zpracované a zamrazené přímo na moři.

Na moři zmražené rybí filé je jediný způsob, jak dostat do vnitrozemí opravdu čerstvou rybu.

Jak ale rozlišit kvalitní, na moři zmražené ryby od těch ostatních, plných přidané vody? To běžný zákazník není schopen zjistit, a proto většina lidí přestala mražené rybí produkty kupovat.

 Firma BonFood s.r.o , přichází s řešením.

Majitelé této rodinné firmy mají vice, než  dvacetiletou zkušenost v oblasti zpracování mořských ryb a proto se rozhodli rozšířit své služby a soustředit se na koncové zákazníky prostřednictvím e-shopu www.bonfood.cz

Na těchto stránkách nabízí firma BonFood s.r.o pouze nejkvalitnější mořské produkty, na moři zmrazené, bez jakékoliv chemie a přidané vody.

Vaši objednávku vám dopraví kamkoliv, po celé republice. Dodání probíhá ve speciálních obalech, které jsou schopny  udržet mrazírenské teploty tak, že si můžete objednat zboží například do práce, nechat celý den v kanceláři a večer odnést domů.

Ochutnejte KVALITU BEZ KOMPROMISU a navštivte webové stránky WWW.BONFOOD.CZ

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama