Reklama

Přidat komentář

Mgr. Bohdana D… (Pá, 6. 4. 2001 - 14:04)
I sladkovodní řasy jsou zdrojem všeho důležitého, co jakýkoliv živý organismus potřebuje k řivotu. Paradoxně ty nejjednodušší, jednobuněčné řasy jsou nejkomplexnější. Je to logické - každá buňka řasy odpovídá sama za sebe, takže vše životně důležité musí mít - vezměte jí jakýkoliv vitamín, umře, vezměte jí koenzym Q 10, přestáváexistovat, stejně tak zhyne pokud nebude mít vápník, železo, selen atd. atd.

Objevila jsem tablety z jednobuněčné zelené řasy Chlorella, ve srovnání s jinými přípravky, které jsem měla možnost zkusit, velmi kvalitní a kupodivu i velmi cenově přijatelné.

Výše uvedené jsem se pokusila vlastními slovy převyprávět z propagačních materiálů firmy, která tyto tablety distribuuje, jsem schopna mailem zaslat více informací nebo rovnou poslat kontakt na firmu, kde si můžete vyžádat přímo firemní informační materiál. Myslím, že v současné době mají zájem i o lidi, kterým je idea ozdravování pomocí řas natolik blízká, že by (za úplatu) pomohli s rozšiřováním této myšlenky a s distribucí jejich řasy mezi lidi.

I já se domnívám, že dobré věci je třeba pomoct, takže se těším na dopis.


Danny