Reklama

Přidat komentář

Petr (Út, 24. 5. 2005 - 16:05)
Z tvých reakcí je teď vidět více tolerance než v dřívějších komentářích a to mě potěšilo. :)
Taky nemluvím o tom, že ty něco haníš, to bylo řečeno obecně pro větší okruh lidí, kteří i když spoustu věcí nezkusili, tak přesně vědí jak to je a jak by se mělo správným způsobem žít, jako by si mysleli, že právě oni mají ten spravný pohled na svět. To alespoň ukazuje tu naší názorovou relativnost a všeho ostatního. :)
Souhlasím s tebou, že některé onemocnění jsou špatně léčitelná. Nesouhlasím ale s tím, že se nedají vyléčit půstem. Je pravda, že některá onemocnění nejdou okamžitě léčit půstem jako např. cukrovka (jak jsi psala) či jiná onemocnění. Ale vyléčit se dají a to pozvolna. Chce to odvahu a postupné odebírání jídla i léků až se nemocný dostane do takového stadia, kdy se může postit bez použití jídla a léků a probudit v sobě tu zázračnou detoxikační sílu. :)
Půst by měl být hlavně provozován preventivně, ne když už je příliš pozdě a to většinou, když nemocný umírá na rakovinu a je v posledních stádiích života. Když se tak stane, lékaři dají ruce pryč a nemocný hledá poslední alternativy. Nalezne je v půstu, ale je příliš pozdě a člověk nakonec umírá. Blízcí to potom považují za to, že ani půst nepomohl. Toto je bohužel příběh ze života, který jsem kdysi zaslechl a vrhá to špatný stín na toto přírodní odvětví. Ale to jsem zase zašel moc daleko. :)
No prostě se měj krásně, užívej klidného života a totéž přeju i tobě :)
Petr