Reklama

Jak z kávy udělat skvělý doplněk zdravé ranní rutiny?

Vstávání v zimě může být stále obtížnější, protože dny jsou stále chladnější a kratší. Naštěstí se vaše tolik potřebná zimní ranní káva může stát jednou z nejzdravějších částí vaší stravy s jedním jednoduchým doplňkem.

Kávu můžete dochutit plnou čajovou lžičkou bio houbové směsi Mushroom Superblend od firmy Naturya.

Bio houbová směs Naturya, která je bohatá na vitamín D a vitamín B3, se stane vaším oblíbeným spojencem pro posílení imunity a denní energetické úrovně.

Jedna vrchovatá čajová lžička této houbové směsi obsahující reishi (lesklokorka), shiitake (houževnatec) a maitake (sírovec) houby poskytuje doporučenou denní dávku vitaminu D!!

V článku Houby jako superpotravina podporující zdraví najdete 8 způsobů, jak může Organic Mushroom SuperBlend podpořit vaše zdraví.

Reklama

Zdroj: Naturya

 

 

Reklama

Komentáře

Lukáš (So, 21. 11. 2020 - 11:11)
Ano, houby mohou být zdrojem vitamínu D- konkrétně formy D2. O tomto se málo ví. Mezi hlavní potravinové zdroje se řadí hlavně ryby, vejce. Aby houby obsahovaly vitamín D2 musí být vystaveny buď přírodnímu či umělému zdroji UV záření. Žampiony či jiné houby pěstované ve tmě, žádný vitamín D neobsahují. Též různé způsoby konzervace mohou vitamín D zničit. Nejlepší jsou sušené houby. Jak chutná káva s výše uvedenými houbami se nechám překvapit.
Reklama