Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Jak zařadit superpotraviny do svého jídelníčku: Maca

Spirulina, chlorella, acai, maca, baobab, mladý ječměn, mladá pšenice, kakao, lukuma, chia semínka, kamu kamu a mnoho dalších - to jsou názvy potravin, které jsou nabity vitamíny, minerály a živinami. Prodávají se buď jako potravinové dopňky v tobolkách nebo v práškové formě. Právě prášková forma je ideální pro zařazení těchto zdraví a kondici prospěšných potravin do každodenního jídelníčku.

Maca
Maca je k dispozici ve formě tablet či prášku. Maca je kořenem ze zeleniny podobné ředkvičkám, která se pěstuje v peruánských horách. Překypuje vitamíny B, C a E a podporuje ženy v průběhu menstruačního cyklu a může pomoci zmírnit související příznaky jako jsou křeče, změny nálady a úzkosti.

Je také hitem u sportovců pro své energetizující vlastnosti a pro podporu budování svalové hmoty.

Též je ceněna pro své schopnosti podpořit dovádění v ložnici.
 
Pro výhody, které potřebujete, stačí malé množství, asi tak půl lžičky. Přidávejte ji do smoothies, snídaňových kaší či k mouce při pečení zdravých sladkostí.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele radula
    radula (anonym)

    ahoj, můj názor na superpotraviny je trochu sporný, ale některé, jakok třeba chia, by se tak daly opravdu označit..je to ale jen takový trend..

    Srp 13, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama