Reklama

Obilná tráva v boji proti rakovině

Po dvaceti letech práce s pacienty nemocnými rakovinou vím - na rozdíl od běžné představy - že se většinou dají překonat. Také si ale myslím, že lék na rakovinu nikdo nevynalezne, neboť rakovina se sama o sobě léčit nedá. Tělo pacienta se musí zahojit samo stejně, jako se hojí rány, modřiny, či léčí běžná rýma. I když některé léky ničí rakovinné buňky, mohou pouze pomoci, nikoliv léčit. Tělo si ztracené a nemocné buňky musí nahradit novými a zdravými. To za něj žádný lék neudělá.

Pokud přistoupíte na logiku sebeuzdravování a sebeočišťování, snadno pochopíte, jak tělo odvrátí i tak vážný problém jako rakovinu. Co potřebujete, je dostatek vůle k životu a chuť s nemocí bojovat. Nezbytný je i dostatek životní energie a silný imunitní systém. Jak si vybudovat imunitní systém silný natolik, aby se tělo před rakovinou chránilo, či ji dokonce překonalo? Nejprve odstraňte věci, které váš imunitní systém oslabují: stres v práci i doma, upravované a vařené potraviny. Tím jste imunitnímu systému ulehčili a nyní se naučte, jak jej znovu vybudovat. Dalším krokem je čištění těla od toxinů.

Živé potraviny a šťáva z obilné trávy započnou proces čištění a výstavby imunitního systému, pokud se budete vyhýbat stresu a rizikovým potravinám. Jestliže se budete stresovat, budete připomínat osobu, která chodí se zlomenou nohou bez berlí. Bez vnitřní vyrovnanosti a správné stravy se neuzdravíte? Dokud si nesednete a nenecháte "zlomenou nohu" odpočinout, nepomůže vám nic. Nedáte-li si "pohov" (a doporučuji jej natrvalo) od jídel, které ucpávají a obalují tělo, snižujete šanci na uzdravení.

Šťáva z obilné trávy pomůže budovat silnou imunitu, ale její možnosti jdou ještě dál. Předběžné výzkumy ukazují, že množství látek v obilné trávě působí jako protirakovinné činitele. Například kyselina abscisová. Poprvé jsem se o této kyselině dozvěděla od Mae Hunsbergerové, bývalé pacientky Hippokratova institutu. Dodržovala stravovací režim předepsaný ústavem a požívala šťávu z obilné trávy, aby si vyléčila maligní nádor prsu. V knize Jak jsem přirozenou cestou porazila rakovinu říká, že doktor věnoval jejímu případu speciální péči a zkoumal starší studie, jestli nenalezne, jaká složka obilné trávy jí pomohla. Objevil, že se tato kyselina chová jako rostlinný hormon, který zabraňuje semenům klíčit, dokud nenastanou vhodné podmínky. Při experimentech na laboratorních zvířatech zjistil, že už sebemenší množství této kyseliny působí smrtelně na většinu forem rakoviny. Po injektování do zvířat nádory rychle mizely. Výzkum této kyseliny je zatím ve stádiu vývoje a je brzo na její označení za lék, ale jak říká - "špatné stravovací návyky způsobují více chorob než jenom rakovinu a vyléčíme-li rakovinu tabletami kyseliny abscisové, stejně nás pak zabije infarkt či něco dalšího." Před nemocemi nás chrání jedině zdravý životní styl a hodnotné výživné látky. M. Hunsbergerové se rozhodnutí vyměnit "ubohou lidskou stravu" za obilnou trávu a živé potraviny vyplatilo - během roku byla propuštěna z lékařského ošetření a rakovina se už nevrátila.

Při přednášce Dr. Ernsta Krebse, známého biochemika, mne upoutal svými protirakovinnými vlastnostmi - vitamín B17 (laetril). Při svém výzkumu jej Dr. Krebs získal z meruňkových pecek, ale vyskytuje se i v syrových potravinách a obilné trávě. Má schopnost selektivně ničit rakovinné buňky a vyhýbat se buňkám zdravým. Ačkoliv se o jeho použití při léčení ještě stále debatuje, fakta mluví za sebe: strava současného Američana obsahuje asi čtyřistakrát méně leatrilu než strava domorodců v zemích, kde se rakovina vyskytuje zřídka.

Reklama

Na Paulingově institutu studoval Dr. Arthur Robinson vlivy živých potravin, obilné trávy a syntetického vitamínu C na rakovinu. Myši vystavené UV záření onemocněly rakovinou kůže. Kontrolní skupina dostávala běžnou stravu, dalším dvěma skupinám byla podávána strava s rozdílnými dávkami vitamínu C. Jiné dvě skupiny myší byly krmeny syrovými potravinami - jablky, hruškami, mrkví, rajčaty, slunečnicovými semínky, banány a obilnou trávou. Jedna z nich rovněž dostávala sto gramů vitamínu C. V březnu 1984 publikoval Dr. Robinson svůj výzkum ve článku "Živé potraviny a rakovina". Jeho shrnutí znělo: "Výsledky jsou omračující. Živé jídlo [včetně obilné trávy] snížilo výskyt a pokročilost rakovinné sléze o 75%. Lepší výsledky dosud nebyly u žádného výživného programu zjištěny. Bylo možné zvýšit jeho účinnost proti rakovině kyselinou askorbovou (vitamínem C) v tak vysokých dávkách, že pro myši byly skoro smrtelné a v lidském měřítku nepředstavitelné. Ve skutečnosti kyselina askorbová v dávkách obvykle doporučovaných při nachlazení závažnost a výskyt rakoviny dvakrát zvýšila. Kdyby se, podle mého názoru, skupině myší krmené jenom obilnou trávou a syrovou stravou raději podaly výhonky než ovoce a zelenina, rakovina by ustoupila ještě markantněji."

Spojitost mezi rakovinou a stravou je pro lékaře a vědce čím dál zřetelnější. Prestižní Národní institut pro výzkum rakoviny pověřil Národní akademii věd, aby se zabývala výzkumem vztahu mezi stravou a rakovinou. Vyšlo najevo, jaká jídla mají spojitost s rakovinou. Jsou to upravované potraviny jako lunchmeaty, uzená masa, sýry s vysokým obsahem tuku a rafinované oleje. Výzkum ukázal, že některé druhy zeleniny, především zelené a žluté, mají protirakovinné vlastnosti. Potraviny, které takto Národní akademie věd označila, jsou mrkev, dýně, brokolice, kapusta, růžičková kapusta, listová zelenina, však obsahují méně živin než obilná tráva - a žádná z nich neobsahuje aktivní enzymy, když je uvařena.

Zdroj: Společnost Green Ways - Ann Wigmoreová

Reklama

Komentáře

supermama (Út, 16. 11. 2004 - 14:11)
Kdyby autoři článku napsali, že nejúžasnějším lékem je hvězdný prach, má to stejný účinek - žádný.
Jak si může někdo zahrávat s city nemocného rakovinou a dávat informace o něčem, co nikdo nezná? CO JE OBILNÁ TRÁVA? Mám pocit, že někteří lidé ze sebe sypou články jako v úkole, aby si zasloužili svoje peníze. Ale co to udělá s nadějemi nemocných, to je netrápí... Možná by se mi vyplatilo poohlédnout se po něčem, co ještě není moc prozkoumané, hodit to na papír a sledovat, co to udělá. Bohužel - každý na to žaludek nemá.
Alex (Po, 29. 11. 2004 - 22:11)
Článok ma velmi zaujal a podla jeho obsahu sa zdá, že vegetariáni alebo vegáni majú najlepšiu šancu uchránit sa pred rakovinou. Zaujimalo by ma, či sa krátkym (5-10 minutovým) dusením zeleniny tiež ničia duležité enzymy a ak ano, do akej miery. Ja nie som ani vegetarian ani vegan ale podstatnou složkou mojej stravy je zelenina.
A tiež by som rád vedel, či sa (mliečným) kvasením zeleniny vytvárajú v nej enzymy. Vie mi na to niekto odpovedať? Ďakujem. Alex.
Marrek (Po, 29. 11. 2004 - 22:11)
Obilná tráva je možná nešťastný název - v cizině se často tyto preparáty nazývají green magma. Nejvíce je pití těchto přípravků rozšířené v Asii - zde vám různé nápoje z obilných trav - speciálně sklizených v určitém vegetačním období, kdy má rostlina nejvíce živin a enzymů a speciálními technologiemi usušených a pomletých - připraví na každém tržišti a v každé restauraci. Preventivní a léčebné účinky těchto nápojů jsou zde známé. Západ tyto nápoje objevil později a hned se též velmi rozšířily- nejprve v USA a poté i v Evropě. Bohužel jsou zde tyto nápoje mnohem dražší než v Asii. V Malajsii si můžete dopřát denně takovýto nápoj za 5 Kč v každém obchodním centru.
Petr (Út, 8. 2. 2005 - 20:02)
Chápu Vás paní Lucie. Byla jste onkologicky nemocná, měla jste strach, lékaři Vám pomohli. Respektive vzpomínáte cytostatika. Ale zkuste jít se svou úvahou trochu dál. V zemi, kde dnes každý třetí člověk onemocní na rakovinu a každý čtvrtý na ni umírá, je hledání jiných alternativních cest NUTNOSTÍ. Ještě jednou - každý třetí na ni onemocní a každý čtvrtý na ni zemře. A to ta malá část - rozdílem třetiny a čtvrtiny mívá dosti závažné problémy jako následek chemoterapie, radioterapie, protože mají devastovanou přirozenou obranu proti ostatním nemocem - mají zničený imunitní systém. Někdo tady opravdu škodí - ten, kdo zamlčel lidem, jaké nebezpečí jim hrozí a jak se proti němu bránit. A jak správně poukazujete, ale špatně intepretujete - již na genetickém potenciálu dětí je vidět, že jako "homo sapiens čech" máme závažný problém. Třebas světovým vítězstvím v soutěži o nejčastější rakovinu tlustého střeva a konečníku.

Tedy shrnuto: Tak fantastický výsledek Motola a Ikemu apod. uvedená statistika zase nevidím. A rozhodně spoléhat jen na něj je dost velkým hazardem. Otevřeně řečeno - konzervativní léčba je velmi drahá a vzhledem k uvedeným číslům není divu, že nám zase zvedli zdravotní pojištění - a takto nás VŠECHNY STAHUJÍ Z KŮŽE. A tak užívání například šťávy z obilných listů, ale i hledání co nejvíce zdravé a živé stravy by měly být v každé domácnosti NORMOU, aby se ty strašlivé statistiky konečně zbrzdily a dej Bože i začaly měnit.
Přeji Vám ať se Vám recidiva nikdy neobjeví.

P.S.: pijeme ječnou šťávu GW již třetím rokem - nikoliv proto, že máme nějaký závažný problém, ale protože víme o těch statistikách a stavu našeho zdravotnictví. Vím, co jsem jedl dřív a navíc jsem byl kuřák. Cítím se nyní velmi dobře, mé děti se zbavili díky zeleným potravinám alergií, žena neutrácí tolik za kosmetiku :-) a vypadá stále lépe. Již druhým rokem nás prověřují chřipkové epidemie. Když děti virózou onemocní, podobně jako my, jde zpravidla o jednodenní záležitost. A tak konstatuji na rozdíl od současného potravinářství, farmacie a zdravotnictví - je lepší imunitní systém stavět - než ho bourat. A něco pít musíme - tak proč ne ječnou šťávu GW?
Lucie (Pá, 19. 11. 2004 - 00:11)
Přeně tak, zavřít onkologie a pacienty vyhnat na pastvu...ještě zkuste tohle napsat rodičům, jimž děti umírají na onkologická onemocnění od batolecího věku...asi vedla ta ubožátka před tím velmi prostopášný život a nežvýkaly odenky...
mne naštěstí vyléčila cytostatyka...kdybych to věděla, tak jdu na pastvu a ušetřím VZP tolik prachů...ještě že to lékaři nečtou.,pane profesore Tomane, díky za léčbu, ale asi jsem měli spíše přihodit nějakou tu otep...
jestli již nemocným rakovinou škodíte 20 let, tak doufám, že vás brzo něco klepne...
nezlobte se, že jsem zlá, ale když bohužel skutečně onemocníte, tak vás tito šarlatáni skoro stahnou z kůže...nikoho z pacientů Ikemu ani Motola neznám, kdo se vyléčil tzv. alternativní léčbou, ani později na skupinové psychologické terapii.
Aleš Kroutil (Út, 16. 11. 2004 - 11:11)
Vitamín B12 (cyanokobalamin) se vyskytuje především v játrech, případně masu, má významnou roli při tvorbě červeného krevního barviva.
Zmiňovaný laetril je amygdalin, který se skutečně vyskytuje v peckách meruněk (i jiných peckovic). Vinou této látky může požití většího množství těchto jader způsobit otravu (hydrolýzou amygdalinu se uvolňují kyanidové anionty).
Přípravky s touto látkou již byly na tomto serveru propagovány a po zběžném hledání lze nalézt varování státních zdravotnických autorit (např. americké FDA), že tyto přípravky nejsou schváleny a způsobily již mnoho vážných otrav.
Mimochodem - známý biochemik Krebs určitě věděl, že vitamín B12 není v meruňkových jádrech...
Tolik k informační hodnotě předmětného odstavce, zbytek článku není o mnoho lepší (co je vlastně "Obilná tráva"?)
travomil (St, 17. 11. 2004 - 18:11)
Tak tak, tráva léčí...., ale nesmí se to s ní přehánět, protože se z ní časem blbne.
MUC. (Čt, 15. 11. 2007 - 17:11)
V článku, už na jeho začátku je jedna zcela zásadní chyba. Vitamín B12 je cyanokobalamin a nikoliv laetril. Ten je označen jako vitamín B17. Když už o něčem píšete, tak se alespoň naučte základní informace.
Monik (Pá, 16. 11. 2007 - 14:11)
GW je opravdu super. Pila jsem 3 měsíce.Ale je to dost nákladné, takže si to nemůžu dovolit.
Monik (Pá, 16. 11. 2007 - 14:11)
GW je opravdu super. Pila jsem 3 měsíce.Ale je to dost nákladné, takže si to nemůžu dovolit.
Roman Mensik (Čt, 21. 1. 2010 - 15:01)
Rad bych se podelil s ctenarmi kdo ma zajem o koupu produktu Vitamin b17. Tady jsem nasel link: http://www.cytopharma.eu
! (Čt, 21. 1. 2010 - 21:01)
Člověk, která umírá na rakovinu, se chytá každého stébla. Toho využívají různé hyeny a nabízejí "zázračné" preparáty za neuvěřitelně vysoké ceny.
Jan Landa (Čt, 11. 2. 2010 - 16:02)
Nalezl jsem producenta Vitaminu B17 ktery vyrabi tablety a injekce vitaminu b17 amygdalinu s dodanim i do Ceske republiky: www.cytopharma.eu
Jaja (Čt, 11. 2. 2010 - 22:02)
Je těžké, velmi těžké dokazovat, co funguje lépe. Zde platí jendoznačně, že to, čemu věříme, to nás skutečně uzdraví. Naprosto souhlasím s Marrkem a Petrem -šťáva z obilných listů je jako prevence naprosto perfektní. Přesvědčila se o tom na vlastní kůži moje celá rodina za dobu 4 let. Neznáme co je chřipka, odešly migrény a především únava a ubyla váha. Co dodat, každému je souzeno SLYŠET na to, co pomůže jemu. Pokud někdo slyší jen na bílé pláště a chemické léky, je mi ho moc líto - příčiny své hluchoty musí hledat v sobě.
Jaja (Čt, 11. 2. 2010 - 22:02)
Přeně tak, zavřít onkologie a...Lucie, už jenom to, že jsi onemocněla bylo výsledkem slabého imunitního systému. Co jsi pro to udělala? A co dělají lékaři nyní, aby se nemoc nevrátila. Spoléháš na to, až ti pomůže někdo jiný a vůbec nemyslíš na to, že bys měla pro to udělat něco ty. Také přeji, aby se nemoc nevrátila, moc, ale zkus o tom přemýšlet trochu jinak. Proč? A vrať se do minulosti, zcela logicky a obyčejně, možná na něco přijdeš.
Jana II (Čt, 11. 2. 2010 - 22:02)
Vitamín B12 (cyanokobalamin)...Obilná káva je káva z pražených zrn obilí-žita,pšenice naší rodině nejvíc chutná káva od Nestle-Caro,obsahuje i čekanku.Není mi známo,že by léčila onkologická onemocnění,je
ale chutná,čekanka obsahuje inulin a ten pomáhá snižovat cukr v krvi.Obilí je rovněž zdravé,je ale otázka,co všechno se ztratí pražením tohoto obilí.Ale je to určitě lepší alternativa na ranní kávu,než je zrnková káva .
Jaja (Pá, 12. 2. 2010 - 10:02)
Obilná káva je káva z...Jani, ale tady byla řeč o obilné Trávě ne kávě, ale také máte :-) pravdu.
Alena (Pá, 7. 1. 2011 - 18:01)
Nalezl jsem producenta...Vámi nabízené stránky již neexistují. Jednalo se o podvod. Jediné, které jsou správné jsou: www.cytopharmaonline.com jsou to stránky výrobce a distibutora z USA
Alena (Pá, 7. 1. 2011 - 19:01)
Pane Romane, Vitamín B17 na těchto stránkách
nekoupíte. Jedná se o podvodné stránky a v současnosti již neexistují. Vitamín B17 se dá
koupit přímo u výrobce: www.cytopharmaonline.com
Marrky (Ne, 16. 9. 2012 - 15:09)
Přeně tak, zavřít...Rakovina se vrací,musíte odstranit příčinu nemoci,ne důsledek.To je to samý jako chřipka...i když vím že je to blbé přirovnání ..Zkuste zkouknout tohle a pak mi řekněte jestli by jste někdy nechala dát svému dítěti chemoterapii....Já jsem zastánce toho že půl roku radši budu žít kvalitně ,než ho strávit ve špitále a ve finále stejně umřu... http://www.youtube.com/watch?v=NzBSYDC8YIk
Málo komu chemoterapie a podobný svinstva pomůžou a to jsem onkologickým pacientem.Tvrdili mi že mám vyhráno a ejhle,je to zpět.Tak si říkám už na doktory kašlu,chemo nechci..Zkusím něco víc prokazatelného,určitě ne nějakou trávu ...to musím souhlasit
varchar (Ne, 29. 5. 2016 - 17:05)
Dobrý den,

Prodám ampule vitamínu B17 (Amygdalin). Více na: http://1008.wz.cz/temp/amygdalin/
Jakub (Út, 6. 12. 2016 - 20:12)
Dobrý den,
prodáme originální vitamín B17 amigdalin k nitrožilnímu použití. Dovoz Mexiko, originál CytoPharma. Dle MUDr. Karla Erbena.
Máme 3 balení. Jedno balení = 10 ampulí. 1 ampule = 3g/10ml.
Cena za balení = 2000,- Kč, za všechny tři 6000,- Kč.

Máme také látku na čištění portu a jehly, v případě zájmu zdarma přibalíme.

V účinnost léku stále věříme, ale k nám bohužel dorazil pozdě :-(. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ozvat. Chápeme, že jde už možná o každou hodinu a odešleme okamžitě. Osobní předání možné v Olomouci.
Velice doporučuji dohledat i léčbu javorovým sirupem a jedlou sodou.

[email protected] nebo 777209415, děkuji.
Reklama