Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Obohaťte své snídaně o cenné živiny, vitamíny a minerály

Snídaňové směsi od britské firmy Naturya mohou z vaší běžné snídaně či svačiny udělat pokrm plný zdraví posilujících složek. Stačí přisypat jen jednu lžíci do jídla.

Naturya snídaňová směs ovocná

Obsahuje 9 chutných a na živiny bohatých přísad: Konopná semínka, peruánské ostružiny 17%, Muruši 17%, Chia semínka, Kakao, Goji 12%, borůvkový prášek, sirup z Agáve, Acai prášek.

- Je bohatá na bílkoviny, hořčík a železo pro energii a sílu.                                                                                                                                                                                                  - Je také zdrojem omega-3 mastných kyselin prospěšných pro mozek i srdce                                                                                                                                                                      - Jedná se i o zdroj vlákniny podporující správné zažívání

Klíčové ingredience:

Semena konopí chutnají lahodně ořechově a jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají vyrovnat hladinu cholesterolu.
Peruánské ostružiny pocházející z And jsou bohaté na živiny a představují lahodnou alternativou cukru s rozinkami. Syrové sušené ostružiny poskytují zdroj draslíku, který podporuje funkci svalů a zdraví krve a jsouzdrojem thiaminu (vitaminu B1) pro srdce.
Bílé moruše, známé jako malé bobule moudrosti, poskytují lahodnou sladkou karamelovou příchuť, jsou zdrojem vlákniny a bohaté na železo, které vyživuje imunitní systém a zvyšují koncentraci.
Kakaové lusky se fermentují, poté se boby jemně praží, aby se zvýšila jejich intenzivní čokoládová chuť, než se rozbijí na hroty. Kakaové hroty jsou zdrojem hořčíku pro podporu duševní pohody a zdrojem mědi pro energetické hladiny a imunitu.
Vysoce kvalitní bobule Goji jsou ručně sbírány a sušeny na slunci, aby si udržely svou zemitou sladkost. Dvě porce jsou zdrojem železa a mědi, které podporují energii a imunitu a zdrojem draslíku, který přispívá k normální funkci svalů.
Semena Chia jsou výživným zdrojem vlákniny a vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin (ALA).
Tmavě fialové bobule Acai jsou amazonskými kmeny volně sklízeny v deštném pralese. Jsou považovány za bobule krásy. Tato superpotravina obsahuje 3krát vyšší denní dávku manganu, který chrání tělo před oxidačním stresem. Acai je také zdrojem vitamínu A pro udržení zdravé pokožky a budování imunity.
Borůvky, které se tradičně sklízejí z divokých keřů, jsou jedním z nejvíce výživných plodů. Mají vysoký obsah vitamínu C, podporují imunitu a  obsahují mangan a vitamin K, které přispívají k udržování zdravých kostí.

Naturya snídaňová směs čokoládová

Obsahuje lahodné kakaové hroty, konopná semínka, moruše, semínka chia, bobule goji, sušený kokosový a kakaový prášek.

 - Je bohatá na omega-3 mastné kyseliny, které jsou prospěšné pro mozek i srdce.
 - Zdroj bílkovin pro budování a udržování svalové hmoty, hořčíku a železa.

Klíčové ingredience:

Kakaové lusky se fermentují, poté se boby se jemně praží, aby se zvýšila jejich intenzivní čokoládová chuť, než se rozbijí na hroty. Kakaové hroty jsou zdrojem hořčíku pro podporu duševní pohody a zdrojem mědi pro energii a imunitu.
Semena konopí chutnají lahodně ořechově a jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny..
Bílé moruše, známé jako malé bobule moudrosti, poskytují lahodnou sladkou karamelovou příchuť, jsou zdrojem vlákniny a bohaté na železo, které vyživuje imunitní systém a zvyšuje koncentraci.
Semena Chia jsou výživným zdrojem vlákniny s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin (ALA).
Vysoce kvalitní bobule Goji jsou ručně sbírány a sušeny na slunci, aby si udržely svou zemitou sladkost. Dvě porce jsou zdrojem železa a mědi, které podporují energii a imunitu a zdrojem draslíku, který přispívá k normální funkci svalů.
Kakaový prášek je bohatý na měď a hořčík a je zdrojem zinku. Tyto živiny podporují energetické hladinu, aktivní mysl a chrání před oxidačním stresem.

Naturya snídaňová směs – semínka

Výživná směs naklíčené pohanky, dýňových semínek, konopného semínka, banánového prášku, chia semínek, bobulí goji, lněných semínek a lucumy.

- Je bohatá na omega-3 mastné kyseliny, které jsou prospěšné pro mozek i srdce.
- Zdroj bílkovin pro budování a udržování svalové hmoty
- Zdroj mědi, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
- Zdroj hořčíku.

Klíčové ingredience:

Pohanka je vysoce výživné celé zrno, je dobrým zdrojem bílkovin, které dodávají tělu energii a vlákniny ke zlepšení trávení. Je také zdrojem hořčíku pro udržení normálního fungování svalů a nervového systému a fosforu pro udržení zdravých kostí.
Semena dýně mohou být malá, ale jsou plná živin včetně hořčíku, což je nezbytné pro udržení normálního krevního tlaku a hladiny cukru v krvi.
Semena konopí chutnají lahodně ořechově a jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny.
Semena Chia jsou výživným zdrojem vlákniny a vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin (ALA).
Vysoce kvalitní bobule Goji jsou ručně sbírány a sušeny na slunci, aby si udržely svou zemitou sladkost. Dvě porce jsou zdrojem železa a mědi, které podporují energii a imunitu a zdrojem draslíku, který přispívá k normální funkci svalů.
Lněná semena jsou bohatá na živiny - poskytují dobrý zdroj bílkovin, vlákniny a omega-3 mastných kyselin pro budování svalů, zlepšení trávení a rovnováhu hladiny cholesterolu.
Lucuma, získávaná ze sadů napříč horami Peru, se rozemele na jemný prášek, který má lahodnou karamelovou chuť. Lucuma má vysoký obsah vlákniny a je perfektní sladidlo. Je to zdroj železa pro snížení únavy a zdroj draslíku, který přispívá k udržení normálního krevního tlaku.

Všechny směsi jsou: Bio, bezlepkové, košer a veganské

Jak můžete směsi užívat:

Snídaňové směsi Naturya lze přidávat do pečených či nepečených cereálních tyčinek, flapjacků, sušenek, ovesné kaše či cereální směsi, smoothie a koktejlů, jogurtu či si dopřát hrstičku jako rychlý zdroj živin a energie.

Zdroj: Naturya

 

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (10)

 • Obrázek uživatele Monika
  Monika (anonym)

  Semínkovou směs využívám k tvorbě pesta na těstoviny - vše co dá zahrada (medvědí česnek, česnek, bršlice, popenec, mladé pampelišky...), olivoý olej, sůl, semínka - vše rozdrtit v hmoždíři.

  Dub 29, 2020
 • Obrázek uživatele Nina
  Nina (anonym)

  dnes jsem měla čokoladového bobíka, rohlík se šunkou a jablko. Pak jsem šla běhat

  Srp 03, 2022
 • Obrázek uživatele Valinka
  Valinka (anonym)

  No, to je sice hezké, ale v potravinách prostě není dostatečné množství vitamínů a minerálů, které tělo potřebuje. Je opravdu třeba doplňovat. Já jsem třeba zvolila doplňky stravy od www.pangamin.cz. Ty mi vyhovují maximálně. Jsou veganské a vegetariánské, což mě osobně hodně vyhovuje.

  Říj 30, 2022
 • Obrázek uživatele Majka
  Majka (anonym)

  Pangamin jsem teda neznala, ale zaujalo mě to, že jsou to doplňky z těch pivovarských kvasnic... Co od nich užíváš ty? A jak se ti osvědčily?

  Lis 01, 2022
 • Obrázek uživatele Šárka
  Šárka (anonym)

  nasušila jsem si semínka z kopřiv a pupalky a sypu si je na chleba s máslem.

  Lis 03, 2022
 • Obrázek uživatele Jindra
  Jindra (anonym)

  Jo, to je taky dobrý, jen mít k těm bylinkách přístup. Já třeba zahradu nemám a nikde to asi jako trhat nebudu :) No, ale na ten pangamin jsem se dívala a docela uvažuju, že bych zkusila ten ostropestřec :)

  Pro 02, 2022
 • Obrázek uživatele Jarka
  Jarka (anonym)

  Určitě ho zkus, protože na ty střeva, trávení a játra je opravdu dobrý. Na obtíže pomůže.

  Pro 04, 2022
 • Obrázek uživatele Pavel
  Pavel (anonym)

  Už docela dlouho se zajímám o zdravý životní styl a myslím si, že v dnešní době není možné být bez doplňku stravy a nesuplementovat vitamíny a stopové prvky. Za mě jsou nejlepší přípravky Pangamin. Momentálně mám Pangamin imunita, protože si myslím, že naše imunita v kovidu trošku utrpěla a tento rok je těch virózek kolem mě až moc. Já se držím díky sportu a zdravému životnímu stylu.

  Pro 09, 2022
 • Obrázek uživatele Šárka
  Šárka (anonym)

  Ahoj Pavle, souhlasím, že v dnešní době je dobré suplementovat, ale chtěla bych vědět, podle čeho si ty konkrétní doplňky stravy vybíráš? Proč třeba právě pivovarské kvasnice?

  Pro 14, 2022
 • Obrázek uživatele Pavel
  Pavel (anonym)

  Podle Dobsonova testu. Tam nemůžeš pochybit v kvalitě. Omlouvám se za pozdní reakci.

  Led 14, 2023

Přidat komentář

Reklama

Reklama