Průvodce nejlepšími víny České republiky 2016-2017

V této publikaci od vydavatelství YACHT naleznete podrobné popisy 865 doporučovaných vín, 154 vinařství a vinařských firem. Je to skvělý průvodce světem vín, který můžete využít při svátečních chvílích.

Cílem této publikac je přdložit milovníkům vín aktuální knihu o tuzemských vínech, plnou cenných, nezávislých a v nejvyšší míře objektviních informací a hodnocení.

A také poukázat na rozmanitost českého a moravského vinařství a pozvat čtenáře do sklíplů a degustačních prostor vinařů, o kterých možná ani nevěděli, že existují a smozřejmě do zavedených a známých firem.

Tým autorů musel při přípravě tohoto “ Průvodce“ ochutnat, zhodnotit a vybrat z velmi bohaté aktuální nabídky ta nejzjímavější a nejlepší vína, jaké je a bude možné v následujícícm období koupit.

Zamyslel se také nad tím, jaká je pozice jednotlivých vinařství z hlediska jejich portfolia a dlouhodobé úrovně, stylu a kvality jejich vín.

Vše je zpracováno jednoduchým, přehledným, srozumintelným a přísně nezávislým způsobem.

Michal Šestka, Ivo Dvořák, Jakub Přibyl, Roman Novotný a Richard Suss

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související články: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Bykoš
  Bykoš (anonym)

  George Michael zemřel patrně na infarkt,rodina si přeje respektovat jeho soukromím,hlásí ČT hned po zprávách o smrti alexandrovců a dává pětiminutový sestřih přímo ve zprávách z jeho koncertů a života. Všem v čt se rosí dírky.

  Pro 26, 2016
 • Obrázek uživatele drahý Bykoši
  drahý Bykoši (anonym)

  nejlepší víno je moje výroba vína s rýže! velice rychle leze do hlavy, chu´t má jako Martiny. jinak už zase blbneš?

  Pro 26, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama