Reklama

Šťáva z vodního melounu pro regeneraci organismu

Vyberte z melounů čerstvou dužinu a připravte z ní šťávu ve svém odšťavňovači. Tu potom slijte přes cedník, abyste ji nemuseli pít i se semínky. Každý den si dejte 2 skleničky tohoto nektaru. Obsahuje plno minerálů a vitamínů. Pomáhá při artritidě, dně, uremické otravě a při kožních obtížích.

Složení melounové šťávy:
Jeden šálek (0,23 litru) na kostičky pokrájené dužiny vodního melounu obsahuje: 11mg vápníku, 16 mg fosforu, 0,8 mg železa, 2 mg sodíku, 160 mg draslíku, 940 U.I. vitamínu A, 11 mg vitamínu C, 3,4 kyseliny listové, 17 mg hořčíku a 0,11 mg zinku.

Pomoc při zdravotních potížích:
Artritida, dna, uremická otrava. Tyto tři choroby mají společné hromadění nadbytečného množství kyseliny močové v organismu. Své tělo zbavíme tohoto jedu, když si dáme ráno a večer jednu sklenku šťávy z melounu (bez semínek).

Kožní problémy. Různé kožní vyrážky často signalizují překyselení krve. To často nastává, pokud v jídelníčku převládne maso, smažené pokrmy, sladkosti a pečivo z bílé mouky nebo když člověk pije velké množství kávy, coly a limonád. Šťáva z vodního melounu kyselé látky z organismu vyplavuje a ozdravuje krev. Jakmile nastane tento obrat, pokožka se vyčistí a bude vypadat mnohem lépe.

Reklama

Reklama

Komentáře

Reklama