Studie potvrdila, že mláďata krys konzumujících GM sóju zemřela do tří týdnů

Zdá se, že nejlepší jídlo na pultech budou potraviny s otvory a zářezy naznačujícími, že je jedl hmyz. To dokazuje, že jsou tyto potraviny jedlé.

Dokumenty ukazují celé pole geneticky modifikované kukuřice, kde všechno vypadá jako plast, kde nejsou chyby ani žádní ptáci, motýli, komáři nebo mouchy v dohlednu. Ale proč?

Věděli jste, že strava krys obsahující GM sóju a kukuřici za pouhých 90 dnů způsobila celou řadu toxických účinků, včetně poškození DNA, změny v krvi a poškození jater a ledvin?

Pokud budete konzumovat GMO pravidelně, vaše střeva ve skutečnosti budou vytvářet pesticid. Konzumujete geny organismů, které ničí trávicí trakt brouků a červů.

V současné době asi 250 000 000 Američanu je pokusnými morčaty pro velký GMO experiment. Amerika je jedna velká laboratoř a GM potraviny jsou neblahá proměnná s nevyzkoušenými výsledky pro člověka. Je to dlouhodobá, strašidelná zkouška, kterou alespoň 80% Američanů podstupuje, ať už dobrovolně či nedobrovolně, každý den.

Nicméně je třeba poznamenat, že výzkum odhalil, že laboratorní krysy vykazují poškození jater již za 30 dnů a polovina mláďat zemřelo za pouhé tři týdny! Jíte GM kukuřici a GM sóju denně? Jak se budete cítit příští měsíc? A co vaše děti? Měli byste si být vědomi výsledků výzkumu velmi detailní studie provedené v roce 2014.

Podle samostatně zveřejněné studie stejného týmu výzkumníků GM potraviny mohou mít také schopnost “aktivovat spící viry, vytvářet nové viry, a způsobit rakovinu tím, že způsobí nadměrnou expresi normálních genů.“ Vědci popisují,že tělo přijímá fragmenty z CaMV-35S “stimulátoru“ používaného u mnoha GM plodin. Ten se projevuje “začleněn“ do krve, jater a mozku tkáních pokusných krys.

Další informace: http://www.naturalnews.com/048944_GM_soy_toxic_food_GMOs.html#ixzz3UAZ0yYqx

Studie: http://gmwatch.org/index.php/news/archive/2014/15834-gm-soy-and-maize-is...

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama