Tesco představilo novou sekci speciální výživy

Rozšířený sortiment nabízí bezlepkové, dia, bio i racio potraviny Sháníte-li bezlepkové a dia potraviny, které jsou určené především pro celiaky a diabetiky, pak víte, že nabídka těchto výrobků je na českém trhu poměrně omezená. Proto jistě oceníte, že společnost Tesco právě tento segment rozšiřuje. A to se týká nejen potravin bez lepku a výrobků se sníženým obsahem cukru, ale také oblíbeného zboží z oblasti bio a racio.

Rozšířená nabídka dia potravin, racio a bio výrobků, včetně nové privátní řady Free From s bezlepkovými produkty, je od října k dostání v obchodech Tesco.

Produkty bez lepku

Neobsahují lepek (neboli gluten), jsou určeny osobám trpícím tzv. celiakií. Sortiment rozšířen o novou privátní řadu Free From.

Produkty bez obsahu přidaného cukru

Cílovou skupinou jsou zejména osoby trpící cukrovkou/diabetikům. 

Názor specialisty MUDr. Martina Matoulka, Ph.D:

Život s cukrovkou nebo celiakií není vůbec jednoduchý. Navíc mezi pacienty diabetiky 1. typu bývají lidé, kteří současně trpí i celiakií. Je proto jen dobře, že dnes v obchodech vznikají celá oddělení, kde je možno si vybrat z mnoha druhů potravin. Lidé se tak mohou více zaměřit na chuť, která přeci jen ovlivňuje naší spokojenost s jídlem, než pouze na vhodnost produktu, čímž se snižuje pocit omezení při přítomnosti těchto onemocnění.

Řada Free From zahrnuje široký výběr bezlepkových výrobků vysoké kvality dovážených přímo z Velké Británie: od mouky a těstovin, přes cereálie až po sušenky a čokolády. Zákazníci v nabídce bezlepkových potravin jistě ocení i možnost zakoupit si pekařské výrobky.

Více informací na http://www.tescorecepty.cz/specialni-vyziva/

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama