Žaludová káva

Existují dva způsoby, jak si žaludovou kávu připravit. Oba mají posilující a zdraví prospěšné účinky.

Žaludová káva I

Zalijeme 1 polévkovou lžíci sekaných žaludů 200 ml vroucí vody, 30 minut vyluhujeme v zakryté nádobě, scedíme. Pijeme lx až 2x denně při chudokrevnosti, nočním pomočování a lámavosti kostí.


Žaludová káva II

Libovolné množství žaludů oloupeme, nasekáme, nasypeme na pánev a opatrně pražíme. Poté vysypeme do hmoždíře a rozdrtíme (můžeme použít i mixér). Hotovou drť skladujeme v dobře uzavřené nádobě. "Kávu" připravíme přelitím 1 čajové lžičky drti vroucí vodou. Léčebný účinek posílíme, když tuto kávu ještě 10 minut povaříme. Pijeme 1x až 2x denně při otocích lymfatických žláz, při onemocnění močového měchýře či k celkovému posílení organismu. Pro zlepšení chuti můžeme do kávy přidat mléko či kakao.


Zdroj: Pavel Váňa - Léčivé stromy a keře podle bylináře Pavla, nakladatelství Eminent

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (6)

 • Obrázek uživatele daan
  daan (anonym)

  To musí strašně bolet!!!

  Pro 22, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  co to je???

  Pro 23, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno i hovno

  Pro 23, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Fakt přínosné!

  Pro 23, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  velmi.

  Pro 23, 2008
 • Obrázek uživatele :-(
  :-( (anonym)

  Vyzkoušejte přírodní...no fuj zase neprodejný ležák

  Kvě 02, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama