Zažívání jako ukazatel správné životosprávy

Komerční článek - Jedním z nejdůležitějších orgánů lidského těla je střevo. Má celkovou rozlohu neuvěřitelných 200 m2. Pokud bakterie, které střeva osidlují, nejsou v rovnováze, dochází k různým zažívacím obtížím. Podle agentury TNS AISA mělo v roce 2006 problémy se zažíváním 70,4 % žen, v roce 2008  to bylo již 80%.

Activia plán nejen pro dobré zažívání
Pro správné a zdravé zažívání je důležitých několik faktorů

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (5)

 • Obrázek uživatele Pepina
  Pepina (anonym)

  Škoda, že se Doktorka.cz tak výrazně a okatě zaprodává zájmům obyčejného primitivního hrabání penízků za hloupé reklamy. Lže a škodí tím důvěřivým čtenářkám, které ve slepé naivitě a nevědomosti o špinavých reklamních a obchodních praktikách hledají odpovědi nebo pomoc na své, mnohdy zdravotně nebo psychicky vážné problémy.A místo,aby se jim dostalo objektivní odborné rady nebo doporučení, jsou jim nabízeny reklamní texty se všemi prvky reklamy - neobjektivnosti,výlučnosti, manipulace s fakty a čtenářkou atd. Mnoha čtenářkám to způsobuje velké zdravotní a další problémy, protože skutečně odbornou pomoc vyhledávají až se značným zpožděním, když rady (reklama na jeden produkt) od Doktorky.cz nezabírají.Redakce - přestaňte takhle primitivně oblbovat čtenáře a rýžovat na reklamně.Nebo alespoň dodržujte základní etickou normu novináře a u podobných veleobjevných textů za peníze výrobců nebo distributorů uvádějte kouzelná slůvka "reklamní text", jak to dělají slušná periodika.Možná pak vás zase začnou brát čtenářky a čtenáři vážně a číst. Například v tomto textu chybí zmínka o tom, kde všude a kterými dalšími potravinami lze efektivně a levněji doplňovat nezbytné probiotické kultury.sice přijdete o pár desítek tisíc korun za reklamu, ale skutečně pomůžete mnoha lidem.

  Feb 23, 2009
 • Obrázek uživatele Ivana
  Ivana (anonym)

  No nevim, co tim jako sledujes Pepino? Primitivni je jen tvuj komentar - reklama je treba a bude treba, z neceho zit ten web proste musi a ty to hlavne nemusis cist. Mas to znacene jako "reklama" a take jako "komercni clanek" , tak neprehanej a nenapadej tak vyborny server jako je doktorka.cz

  Feb 23, 2009
 • Obrázek uživatele anonymous
  anonymous (anonym)

  No nevím - po "vymizení" obyčejných kefírů nám na sračku asi nic jiného nežli ta Activia nezbude...!

  Feb 24, 2009
 • Obrázek uživatele irenka
  irenka (anonym)

  Activia??? KDyby byla tak dobrá jak se tu říká, reklamu by nepotřebovala. Nee tak nákladnou a trapnou!

  Bře 02, 2009
 • Obrázek uživatele jituška
  jituška (anonym)

  Co blbnete, reklama na Activii je sice hodně masivní, ale voni fakt nekecají. Podle nezávislých testů má opravdu nejvyšší množství těch probiotických bakterií. Kamarádka učí na VŠCHT a dělají tam tyhle testy. A jestli jste ji zkusili, tak uznáte že k něčemu asi fakt bude.

  Bře 08, 2009

Přidat komentář

Reklama

Reklama