Jak zařadit superpotraviny do svého jídelníčku: Spirulina

Spirulina, chlorella, acai, maca, baobab, mladý ječměn, mladá pšenice, kakao, lukuma, chia semínka, kamu kamu a mnoho dalších - to jsou názvy potravin, které jsou nabity vitamíny, minerály a živinami. Prodávají se buď jako potravinové dopňky v tobolkách nebo v práškové formě. Právě prášková forma je ideální pro zařazení těchto zdraví a kondici prospěšných potravin do každodenního jídelníčku.

Spirulina - tato modrozelená řasa nabízí vynikající přínos pro zdraví. Někteří odborníci tvrdí, že má více živin něž jiné superpotraviny dohromady. Klíčové ingredience - vitamíny B, E, beta-karoten, antioxidanty a životně důležité minerály - to vše přispívá k rozvoji dobrého zdraví. Spirulina je skvělá pro nastartování hladiny energie, podporuje hubnutí a můžete díky ní zvýšit svůj příjem vápníku. Jediná nevýhoda je chuť.

Doporučení: Práškovou spirulinu smíchejte se svými oblíbenými druhy ovoce a zeleniny, abyste vylepšili chuť. Vhodná je kombinace s banány a přírodními sladidly jako jsou datle a mandlové mléko. Vytvoříte tak v mixéru chutné koktejly.

Bio Spirulia prášek 100g  a další power foods jsou k dostání na 001shop.cz či v kamenné prodejně Krakovská 22,Praha 1 Po-Pá od 10 do 19 hod. a v So od 10 do 13 hod.

Mk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Tessy.
    Tessy. (anonym)

    Dobrý den Vážení,   Chci být tvůj dobrý přítel, Mé jméno je slečna Tessy Annan Viděl jsem váš profil a stal se zájem mít soukromý rozhovor s you.So budu rád, abyste mi napsat zpět přes můj e-mailovou adresu .. (tessyannan1989@hotmail.com ), takže já vám řeknu více o sobě a více mých obrázků, abyste věděli, kdo jsem. Nejsem vždy diskuse.doktorka.cz kvůli některým z osobních důvodů, mám něco velmi důležitého s vámi probrat, že je to velmi důležité, prosím, kontaktujte mě přímo na mou e-mailovou adresu. (Tessyannan1989@hotmail.com) pro více informací o já. Doufám, že se vaše odpověď brzy, s pozdravem. Tvůj nový kamarád, Tessy.

    Zář 26, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama