Třešňová smoothies proti zánětům kloubů

Třešně jsou již dlouho používány k uklidnění chronicky zanícených kloubů. Podle zkušeností třešně nejsou trvale účinné u případů degenerativní artritidy, ale při použití ve spojení s dietou bez mléčných výrobků, mohou výrazně snížit bolesti kloubů způsobené metabolickými typy artritid, jako je revmatoidní artritida, dna, a psoriatické artropatie.

Třešňová  smoothies si nejlépe vychutnáte hned, protože mají tendenci k tvorbě želé po několika hodinách.

Někteří lidé mají hyperaktivní trávicí trakt, pokud jedí najednou příliš mnoho třešní. Je proto nejlepší začít s méně třešněmi, než si myslíte, že budete potřebovat a sledovat, jak vaše tělo reaguje.

Ať už hledáte něco ke zklidnění zanícených kloubů, nebo si jen chcete vychutnat tyto lákavé třeš%nové smoothies s blízkými, věříme, že se vám budou líbit.

Používejte pouze organické složky!

Třešňovo-banánové smoothie
1 šálek třešní bez pecek
1 celý banán
2 šálky čerstvého baby špenátu (nebo jiná zelená listová zelenina)
1/2 šálku vody
Kalorie: 205 | Tuky: 0,6 g (g) | Bílkoviny: 4,7 g Sacharidy |: 52,8 g | Vápník: 11% | Vitamin A: 82% | Vitamin C: 65%

Třešňovo-jablečné smoothie
1 šálek třešní bez pecek
1 celé jablko
2 šálky čerstvého baby špenátu (nebo jiná zelená listová zelenina)
1/2 šálku vody
(Volitelné) Vanilka pro chuť.
Kalorie: 156 | Tuky: 0,5 g (g) | Bílkoviny: 3,6 g Sacharidy: 40,8 g | | Vápník: 11% | Vitamin A: 82% | Vitamin C: 65%

Třešňovo-kokosové smoothie
1 šálek třešní bez pecek
1 mladý kokos (dužina a 1/2 šálku kokosové vody)
1/2 jablka nebo hrušky
2 šálky čerstvého baby špenátu (nebo jiná zelená listová zelenina)

Všechny ingredience se rozmixují a nápoj se ihned servíruje. Může být do mixeru přidán led.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele jhon
  jhon (anonym)

  [b][url=http://www.francomics.de/DE/schuhe.html]christian louboutin[/url][/b] [b][url=http://www.plazandorra.com/cl.html]christian louboutin schuhe[/url][/b] [b][url=http://www.plazandorra.com/lvde.html]louis vuitton taschen[/url][/b] [b][url=http://www.plazandorra.com/lvde.html]louis vuitton Online Shop[/url][/b] [b][url=http://www.jackwolfskinsale.net/]Jack Wolfskin Sale[/url][/b] [b][url=http://www.jackwolfskinsale.net/]Jack Wolfskin outlet[/url][/b] [b][url=http://www.francomics.de/DE/lvde.html]louis vuitton taschen[/url][/b] [b][url=http://www.francomics.de/DE/lvde.html]louis vuitton Online Shop[/url][/b]

  Kvě 24, 2013
 • Obrázek uživatele JANA
  JANA (anonym)

  V DNEŠNÍ DOBĚ JSOU LIDI VYSTRAŠENY Z NEMOCÍ, ABY FARMACEUTICKE FIRMY PROFITOVALY. PROČ JE TOLIK RAKOVIN? SVĚTOVA VLADA NAM UŽ URČUJE CO JÍME, JAKY JE VZDUCH ATD LIDI PROBUDTE SE!!!!!!!!!!! PROSÍM NEDAVEJTE DĚTEM POTRAVINY KTERE OBSAHUJÍ EČKA SCHVALNĚ JE TAM STRKAJÍ. ONI VĚDÍ PRŘESNĚ CO DĚLAJÍ. ALE PŘÍJDE ČAS KDY PROHRAJÍ A ŘÍKA SE PEKLO SI PRO NĚ PŘÍJDE. SVĚTOVA VLADA JE KNÍŽE, BUSCH A DALŠÍ. OD ROKU 1952 PRACUJÍ NA TOM ABY OVLADLI ELITY SVĚT . ZALEŽÍ NA NAS NAS JSOU MILIARDY JICH HRSTKA.MEDIA LŽOU, JSME JAK OVCE CHTĚJÍ NAS V TOMTO STAVU UDRŽET. ABYCHOM POCHCÍPALI. PROČ JE TAKOVE POČASÍ NASA VÍ CO DĚLA . NEJSEM BLAZEN ONI S NAMI MANIPULUJÍ, POŘAD SLYŠÍME V TELEVIZI NEMOCE, VRAŽDY UŽ SE NEUMÍME ANI SMAT. BEREME ANTIDEPRESÍVA, SRAČKY ABY NAŠ MOZEK TOTALNE ZDEGERENOVAL. JE TO TICHA VALKA MERKELOVA JE HITLER A DALŠÍ KTEŘÍ VĚDÍ CO SE DĚJE ZAMĚRNĚ. PROBUDME SE UŽ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Kvě 27, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama