Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Zdravotní účinky Manukového medu - Dr. Axe

Video je v angličtině, ale krásně vystihuje hlavní účinky tohoto medu.

 

Manukový med můžete zakoupit na: https://www.001shop.cz/znacka/manuka-doctor/manukove-medy/

 

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Vnutit někomu korektnost, to je anglo-saský styl. V Evropě od toho máme kulturu. Za to, že ji nemají, nebo mají, ale tzv. pop-kulturu si mohou sami, neboť jejich prvotní snaha byl ubránit svůj placatý ostrov před mořskými nájezdníky, to se jim nepovedlo, takže je dobili vikigové a od té doby válčí, obchod patrně přišel až potom. Premisa byla, dobýt území a okrást tamní lidi, a vybírat každou cestu výpalné v naturáliích, ve zlatě. No a dnes neválčí, ale vnucují korektnost. Nepotřebuju znát korektnost, abych věděl jak se nemám chovat k lidem. Ovšem potřebuju i zbraně, abych neměl dětskou zranitelnou psychiku, která se nedokáže ubránit lidem. Navíc je to pokrytectví. Za prachy se takoví korektní lidé vyřádí někdo v opilosti na Malorce a chodí tam nazí a nadávají si mezi sebou a perou se , případně jim tam za peníze kouří náhodná dívka penisy či se ožírají do němoty.

  Pro 06, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Nicméně Rusové jsou maximálně nekorektní, to zas ano, takže zlatý střed. Jisté vychování je potřeba, ale sankcionovat to právně tzn. za slova police a soud ?!

  Pro 06, 2019
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Sorry jako :-)

  Pro 06, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama