Reklama

Zdravotní účinky Manukového medu - Dr. Axe

Video je v angličtině, ale krásně vystihuje hlavní účinky tohoto medu.

Reklama

Komentáře

Návštěvník (Pá, 6. 12. 2019 - 19:12)
Vnutit někomu korektnost, to je anglo-saský styl. V Evropě od toho máme kulturu. Za to, že ji nemají, nebo mají, ale tzv. pop-kulturu si mohou sami, neboť jejich prvotní snaha byl ubránit svůj placatý ostrov před mořskými nájezdníky, to se jim nepovedlo, takže je dobili vikigové a od té doby válčí, obchod patrně přišel až potom. Premisa byla, dobýt území a okrást tamní lidi, a vybírat každou cestu výpalné v naturáliích, ve zlatě. No a dnes neválčí, ale vnucují korektnost.
Nepotřebuju znát korektnost, abych věděl jak se nemám chovat k lidem. Ovšem potřebuju i zbraně, abych neměl dětskou zranitelnou psychiku, která se nedokáže ubránit lidem. Navíc je to pokrytectví. Za prachy se takoví korektní lidé vyřádí někdo v opilosti na Malorce a chodí tam nazí a nadávají si mezi sebou a perou se , případně jim tam za peníze kouří náhodná dívka penisy či se ožírají do němoty.
Návštěvník (Pá, 6. 12. 2019 - 19:12)
Nicméně Rusové jsou maximálně nekorektní, to zas ano, takže zlatý střed. Jisté vychování je potřeba, ale sankcionovat to právně tzn. za slova police a soud ?!
Návštěvník (Pá, 6. 12. 2019 - 19:12)
Sorry jako :-)
Reklama