Reklama

HISTORIE A SOUČASNOST romské kultury:

Týnka (So, 20. 10. 2007 - 23:10)

Stydím se za váš postoj a nezodpovězené otázky!Proč nemůže být v názvu diskuze slovo -CIKÁNSKÁ-?Proč byla zrušena diskuze:-CIKÁNI-ŽIJÍ TU S NÁMI A MY JE MÁME OPRAVDU RÁDI-?Nemomohou snad lidé-návštěvníci vašich stránek vyjádřit svůj názor?Nejste diskriminovatelé bílé české většiny?V různých diskuzích jsou tu zešměšňováni např.Američané,Tunisané,Arabové,maslems,Židé,Slováci,lidé s různými úchylkami-atd.,atd.Jak je možné,že toto je vnímáno přirozeně?Ale,jakmile se někde objeví např.sousloví špinavý,či zlodějský cigán-je oheň na střeše?Není snad toto váš prohřešek?'

KFL (Čt, 18. 10. 2007 - 16:10)

Tady je něco o té "rómské" kultůře: --------------------------------- http://pohranicnik.bloguje.cz/585185-co-se-deje-v-prerove.php...stojí za přelouskání.'

Týnka (Čt, 18. 10. 2007 - 15:10)

Bílí,ve smyslu chvilkové náplasti na černé pysky.Cikáni jej,jako vždy-s naivitou svému naturelu vlatní-přijali a dnes už sami nevědí...co?Řekneš-li jim-Cigáne-máš průser.Řekneš-li jim Rome-nadávají.Jaké údaje má uvedeny cikán v OP ?'

Makumba (Čt, 18. 10. 2007 - 09:10)

Kdo myslíte, že vymyslel slovo Rom? Bílí nebo černí?'

Týnka (St, 17. 10. 2007 - 23:10)

A co by mohlo být nemravného na spojenícikánská kultura?Přeci,někteří z menšiny se považujou za Romy a někteří za Cikány,lidově Cigoše,ne?Třeba ti olašští sami sebe nenazvou jinak,než Cikán?My si k tomu doplníme,co je třeba a vládne klid?Tohle ať mi nějaký neandrtálský makumba teda vysvětlí!'

Týnka (Út, 16. 10. 2007 - 23:10)

Já podobojí.'

Lech (Út, 16. 10. 2007 - 08:10)

Já bych byl osobně jenom pro tu kulturu.'

ČECH (Út, 16. 10. 2007 - 07:10)

Osobně bych byl pro ten konec...'

cycika (Po, 15. 10. 2007 - 17:10)

Mé nitro prožívá vlnu bouřící se zloby a sténá nad neschopností této společnosti mající tvarohové zuby zaplněné kecy o demokracii a svobodě,volnosti projevu a smýšlení....Svíjí se v hrozných křečích a téměř mrtvolné agonii s vědomím počínajícího rozkladu a nenasytné červí požíravosti........a volám..KDE JE?......KDE JE TO SLŮVKO, ....KAM SE PODĚLO, ....V ČÍ MYSLI SE V ZTRACENOST ZATOULALO, ....JE SNAD SVOBODOU OPILÉ?..Drásejte mou duši,trhejte jí na kusy,požírejte ji,zkrvavělá ústa neotírejte...teskem po něm šílím...až nadejde čas,složím tesklivou báseň..pro to slůvko..CIKÁNSKÁ..Ano,přátelé-zadávala jsem název-Historie a současnost romské a cikánské kultury,srdce mi puká nad nespravedlností tohoto,pozemského světa....'

cycika (Ne, 14. 10. 2007 - 02:10)

Obojí mne velice zajímá,ale je velmi těžké dopátrat se konkrétních údajů a informací.Proto prosím aktivní znalce zajímající se o toto,již po velmi dlouhý čas,s námi žijící etnikum,o podělaní se se svými příspěvky. Děkuji!'

Reklama

Přidat komentář